Biały Dunajec pensjonatyKomfortowe noclegi w pensjonatach

W Białym Dunajcu znajduje się również kilka pensjonatów, które posiadają atrakcyjne oferty pod względem cenowym oraz standardów oferowanych pokojów do wynajęcia. Do najpopularniejszych ośrodków należą: „Szarotka”, „Tatrzański Dworek”, „Bernadeta”, „Anna”, „U Stopków” oraz centrum szkoleniowo-wypoczynkowe „Borowy”. Ponadto pozostałe ośrodki wypoczynkowe, wille oraz domy wypoczynkowe posiadają wyższy standard, który można zakwalifikować jako pensjonatowy. Oferta wszystkich ośrodków jest też stale doskonalona pod kątem dodatkowych atrakcji, obsługi czy wyposażenia pokoi.

„Szarotka” znajduje się w Gliczarowie Górnym. Stylowy budynek w stylu góralskim zbudowany jest z płazów, co samo w sobie stanowi ciekawą atrakcję. W pobliżu znajduje się wyciąg narciarski „U Steni”, dlatego miłośnicy białego szaleństwa docenią dogodną lokalizację stoków oraz wyciągów narciarskich. „Tatrzański Dworek” również posiada dobrą lokalizację względem stoków, znajduje się już jednak bezpośrednio w Białym Dunajcu. Ponadto łatwo jest z pensjonatu dotrzeć również do wyciągów znajdujących się w Poroninie (600 metrów) oraz w Suchym (około 1 kilometr). Pensjonat może być również atrakcyjny dla wędkarzy muchowych, którzy będą mogli wynająć sobie pokój w bliskim sąsiedztwie rzeki – „Tatrzański Dworek” znajduje się bowiem niecałe 200 metrów od górskiego potoku Biały Dunajec.

Pensjonat „Bernadeta” to jeden z ośrodków, który znajduje się w bliskiej odległości od centrum Zakopanego (5 kilometrów). Posiada 90 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- oraz 4 osobowych. Główną zaletą pensjonatu jest standard pokojów, które charakteryzują się regionalnym wystrojem wnętrz. Pensjonat zajmuje się również organizacją zielonych szkół, wycieczek szkolnych oraz różnego rodzaju planowanych imprez. Dodatkowym atutem ośrodka jest łatwy dojazd do Zakopianki. Do dyspozycji gości dostępny jest także basen.

Atrakcyjne ceny zapewnić może pensjonat „Anna” – stawki za jedną osobę zaczynają się już od 10 zł. Przed domem znajduje się przestrzenny parking dla gości, który dodatkowo jest ogrodzony. Pensjonat w całości dysponuje sześcioma pokojami. W pensjonacie „U Stopków” na gości czeka 19 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanych standardach. Na gości czekają między innymi takie atrakcje, jak stół bilardowy dostępny dla wszystkich oraz możliwość skorzystania z wypoczynku w przestronnym ogrodzie.

Bardzo ciekawą ofertę posiada również ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „Borowy”. Oferuje on 20 pokoi  jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowych o zróżnicowanym standardzie, których ceny dodatkowo różnią się między sobą w zależności od sezonu (letni lub zimowy). Ośrodek gwarantuje doskonały wypoczynek oraz wysoki komfort, organizuje również na życzenie gości dodatkowe atrakcje.

Większość pensjonatów odpłatnie zajmuje się też organizacją takich atrakcji, jak: kuligi, ogniska z pieczeniem na przykład barana, bankiety, spotkania przy muzyce góralskiej, organizację imienin czy balów. Organizowane są ponadto wycieczki z przewodnikiem oraz wyjazdy na Słowację czy spływy Dunajcem.Pensjonaty w Białym Dunajcu to nowe obiekty

miejsce na reklamę
1999-2017 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms