K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »

Noclegi Biały Dunajec


Biały Dunajec apartamenty

mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy

Luksusowe noclegi w apartamentach

Dla najbardziej wymagających turystów oraz gości od dłuższego czasu dostępna jest interesująca oferta miejsc noclegowych w ekskluzywnych apartamentach w Białym Dunajcu oraz w okolicznych wsiach. Apartamenty gwarantują wysoki komfort odpoczynku oraz bliską lokalizację między innymi do basenów termalnych czy wyciągów narciarskich. Szczególną popularnością cieszy się 12 ośrodków dostępnych dla gości w Termach Podhalańskich zlokalizowanych na granicy Szaflar oraz Białego Dunajca. Oferta wypoczynkowa jest tym bardziej atrakcyjna z tego powodu, że w cenie wynajmu dostępne jest korzystanie zarówno z kąpieli termalnych w basenach oraz z kompleksu saun. Z Term blisko jest również do okolicznych wyciągów narciarskich znajdujących się w Gliczarowie Górnym oraz Dolnym.

Do dyspozycji turystów oddawane są ponadto Apartamenty nad Dunajcem, które znajdują się w bliskim sąsiedztwie Term Podhalańskich. Obiekt noclegowy szczególnie docenią wędkarze o wysublimowanym smaku, którzy cenią sobie komfortowy wypoczynek i bliskie sąsiedztwo miejscowego górskiego potoku Biały Dunajec, gdzie od 15 marca do 15 grudnia mogą uprawiać wędkarstwo muchowe. W obiekcie dostępnych jest aż 6 komfortowo wyposażonych pomieszczeń, w których zmieścić się może od 4 do 6 osób. Apartamenty cieszą się dużym zainteresowaniem także wśród miłośników dwóch kółek – znajduje się tutaj bowiem jedna z tras rowerowych oraz las.  Noclegi te, stanowią także dobrą bazę wypadową do innych miejscowości znanych z alpejskich warunków narciarskich, między innymi do Bukowiny oraz Białki Tatrzańskiej, czy Małego Cichego. Ciekawie także przedstawiają się ceny – za miejsce w apartamencie turyści mogą zapłacić bowiem już 38 zł.

Pozostałe apartamenty oraz wszechstronne pokoje o podwyższonych standardach znaleźć można również w ofertach pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych zarówno w Białym Dunajcu, jak i Gliczarowie Górnym i Dolnym. Podobne ośrodki wynająć można ponadto w znajdujących się niedaleko Szaflarach lub Poroninie.

Tutaj sprawdzisz najciekawsze oferty apartamentów.


1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms